



LED sijalica 11694 EGLO 4W E27 dimabilna – Pet godina garancije
610,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Tip | G125 |
| Grlo | E27 |
| Jačina svetlosti | 320 lm |
| Boja svetlosti | 1700K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 30W) |
| CRI | 80 |
| Radni napon | 230V |
| Životni vek | 25.000 h |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Dimenzije | Ø125 × 160 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 11694 Kategorije: E27, Led Sijalice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
EGLO G125 – dimabilna sijalica sa ultra toplim svetlom (1700K/320 lm). E27, 4W (ekv. 30W), A klasa. Vintage dizajn, 25.000 sati rada. Garancija 5 godina.


























