



LED sijalica 11823 EGLO 4W E27
619,00 RSD
| Tip | ST64 |
| Grlo | E27 |
| Jačina svetlosti | 170 lm |
| Boja svetlosti | 1800K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 18W) |
| CRI | 75 |
| Dimenzije | Ø64 × 142 mm |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
Šifra proizvoda: 11823 Kategorije: E27, Led Sijalice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
EGLO ST64 – retro sijalica sa toplim svetlom (1800K/170 lm). E27 baza, 4W (ekv. 18W). Dizajn vintage žarulje, životni vek 15.000 sati. Energetska klasa G.




























