



LED sijalica 8.8W E27 2700K sa dan-noć senzorom
1.030,00 RSD
| Brend | Ledvance |
| Grlo | E27 |
| Tip | A60 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 8,8W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 200° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
Šifra proizvoda: 4099854043956 Kategorije: E27, Led Sijalice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
LED sijalica 8.8W E27 2700K sa dan-noć senzorom – Sijalica koja se automatski uključuje pri detektovanju nedovoljne količine svetlosti u okruženju.




























