









LED spot 3u1 7W crna kvadratna
685,00 RSD
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Snaga | 7W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 630lm |
| Boja svetla | 3000K-4200K-6500K |
| Dimabilna | Ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: BD02-10781 Kategorija: Ugradne svetiljke






















