-10%








Magnetna LED spot svetiljka 18W, 3u1
3.000,00 RSD Originalna cena je bila: 3.000,00 RSD.2.700,00 RSDTrenutna cena je: 2.700,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Snaga | 18W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 330mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 45mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1580lm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BD60-01381 Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 2.720,00 RSD Originalna cena je bila: 2.720,00 RSD.2.050,00 RSDTrenutna cena je: 2.050,00 RSD.
Magnetna šina, nadgradna, 1m, 26.6mm x 52.5mm
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 2.020,00 RSD Originalna cena je bila: 2.020,00 RSD.1.620,00 RSDTrenutna cena je: 1.620,00 RSD.
Magnetna linearna LED svetiljka 10W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 2.800,00 RSD Originalna cena je bila: 2.800,00 RSD.2.520,00 RSDTrenutna cena je: 2.520,00 RSD.
Magnetna zglobna LED spot svetiljka 6W, 3u1
0 out of 5






















