-10%










Magnetna zglobna LED spot svetiljka 12W, 3u1
4.140,00 RSD Originalna cena je bila: 4.140,00 RSD.3.730,00 RSDTrenutna cena je: 3.730,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Snaga | 12W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 220mm |
| Širina | 23mm |
| Visina | 105mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1020lm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BD60-03281 Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 5.350,00 RSD Originalna cena je bila: 5.350,00 RSD.3.640,00 RSDTrenutna cena je: 3.640,00 RSD.
Magnetna šina, nadgradna, 2m, 26.6mm x 52.5mm
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 5.350,00 RSD Originalna cena je bila: 5.350,00 RSD.3.650,00 RSDTrenutna cena je: 3.650,00 RSD.
Magnetna šina, ugradna, 2m
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 2.720,00 RSD Originalna cena je bila: 2.720,00 RSD.2.200,00 RSDTrenutna cena je: 2.200,00 RSD.
Magnetna linearna LED svetiljka 18W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Magnetna LED spot svetiljka 6W, 3u1
0 out of 5
1.490,00 RSD
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 5.450,00 RSD Originalna cena je bila: 5.450,00 RSD.4.100,00 RSDTrenutna cena je: 4.100,00 RSD.
Magnetna LED visilica 7W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Napajanja 6.350,00 RSD Originalna cena je bila: 6.350,00 RSD.3.750,00 RSDTrenutna cena je: 3.750,00 RSD.
Napajanje interno, 200W IP20
0 out of 5























