





MIDEA LED reflektor 150W 6500K – Pet godina garancije
9.260,00 RSD
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 18000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 150W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 100° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aliminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 325×375×58 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: MDL-FLF150W40-04 Kategorija: Led Reflektori
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
MIDEA LED reflektor 150W 6500K – Pet godina garancije, 18000 lm, integrisani LED, IP66, aluminijumsko kućište, dimenzije 325×375×58 mm.
Povezani proizvodi
Led Reflektori 5.200,00 RSD Originalna cena je bila: 5.200,00 RSD.4.350,00 RSDTrenutna cena je: 4.350,00 RSD.
LED reflektor SL 100W 4000K IP65
0 out of 5
Led Reflektori 5.200,00 RSD Originalna cena je bila: 5.200,00 RSD.4.350,00 RSDTrenutna cena je: 4.350,00 RSD.
LED reflektor SL 100W 6500K IP65
0 out of 5


























