





Nova Luce visilica ALBA 9345657
34.090,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2196 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak Bela, Šampanj Zlatna |
| Dimenzije | Ø54×200 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9345657 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ALBA 9345657 – Moderna LED visilica sa integrisanim svetlosnim izvorom od 50W i jačinom svetlosti od 2196 lm. Kućište od aluminijuma, dostupna u dve elegantne boje. Garancija 3 godine.


























