







Nova Luce visilica ALISH 9124101
62.730,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1444 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 37W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Crna, Dim Siva |
| Dimenzije | 96×8,5×160 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9124101 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ALISH 9124101 – elegantna LED visilica mat crne i dim sive boje sa 37W, toplim svetlom i TRIAC dim funkcijom za sofisticiran enterijer.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























