







Nova Luce visilica BRILLE 9511030
16.930,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 322 lm |
| Boja svetlosti | 3200K |
| Snaga | 6W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Staklo |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | Ø14×250 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9511030 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica BRILLE 9511030 – Dugačka i tanka LED visilica od aluminijuma u zlatnoj boji, 322 lm, 6W, dimenzije Ø14×250 cm. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5




























