









Nova Luce Visilica CELIA 9820601
26.363,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2036 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 36W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, daljinsko upravljanje |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 1200x640x640 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | A++ |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9820601 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
























