







Nova Luce visilica CLIO 9009121
14.080,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Keramika, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Bela, Roze, Opalno Bela |
| Dimenzije | Ø18×215 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9009121 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica CLIO 9009121 – Elegantna viseća lampa od metala, keramike i stakla u mat beloj, roze i opalnoj boji za ambientno osvetljenje.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























