







Nova Luce visilica COMET 9011472
1.840,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×MR11 ili 1×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 10W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø4×200 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9011472 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica COMET 9011472 – Pesak crna aluminijumska viseća lampa sa grlima za MR11 ili GU10 sijalice maksimalne snage 10W i dimenzijama Ø4×200 cm
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























