







Nova Luce visilica EDEM 9870046
11.230,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 590 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 8W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik |
| Boja kućišta | Pesak Plavičasto Siva |
| Dimenzije | Ø30×217 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9870046 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica EDEM 9870046 – Visoka viseća lampa od aluminijuma i čelika u pesak plavičasto sivoj boji. Integrisani LED 8W, 590 lm, topla bela svetlost 3000K. Dimenzije Ø30x217cm.
























