











Nova Luce visilica IRVINE 9241190
19.930,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | 3×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, staklo |
| Boja kućišta | Mesing zlatna, crna, prozirna |
| Dimenzije | Ø20×30,3, 150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9241190 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica IRVINE 9241190 – Visilica sa tri E27 grla za standardne sijalice. Elegantan mesing zlatni i crni metalni dizajn sa prozirnim staklom.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























