







Nova Luce visilica JAKLIN 9724581
14.710,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 3 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Antik Mesing Zlatna, Opalno Bela |
| Dimenzije | Ø31,5×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9724581 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica JAKLIN 9724581 – Raskošna trokraka visilica u antik zlatnoj i beloj boji. Metalna konstrukcija sa staklenim detailma za elegantan enterijer.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5



























