







Nova Luce visilica JINAL 9348103
30.940,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4276 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 57W |
| Radni napon | 230V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal difuzora | Akril |
| Dimenzije | Ø88×120cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9348103 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica JINAL 9348103 – Integrisani LED, 4276 lm, 57W, 3000K, dimovanje, aluminijum, crna, akril, Ø88×120 cm, IP20, garancija 3 godine.
























