







Nova Luce Visilica LATO 9624068
20.102,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 3xE14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Antički mesing |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×300 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9624068 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























