







Nova Luce visilica LAZURA 9124105
67.060,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2220 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 37W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik, Kristal (K9), Koža |
| Boja kućišta | Zlatna, Crna |
| Dimenzije | 120×9×106 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9124105 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica LAZURA 9124105 – ekskluzivna LED visilica u zlatnoj i crnoj boji sa kristalima K9 i kožom, 37W sa TRIAC dimovanjem za vrhunski dizajn.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5

























