







Nova Luce visilica MAGNOLIA 9824084
9.120,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Kristal |
| Boja kućišta | Zlatna, Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø24×167 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9824084 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica MAGNOLIA 9824084 – Jednokraka visilica u zlatnoj i crnoj boji od aluminijuma i kristala. Visok model za moderan akcenat u enterijeru.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























