







Nova Luce Visilica NEUTRON 9054453
53.551,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 3687 lm |
| Snaga | 59W |
| Temperatura boje | 3000K |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Materijal difuzora | Akril |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 2000x200x1090 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9054453 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























