-16%






Nova Luce visilica ODILLIA 9028857
19.680,00 RSD Originalna cena je bila: 19.680,00 RSD.16.610,00 RSDTrenutna cena je: 16.610,00 RSD.
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 7xG9 (sijalica nije uključena) |
| Snaga | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Dim |
| Dimenzije | 1200×289×650 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9028857 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Moderna Nova Luce visilica ODILLIA 9028857 sa crnim kućištem i podesivom visinom. Idealna za savremene enterijere.
























