







Nova Luce visilica ODREY 9756717
23.600,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2033 lm |
| Boja svetlosti | 2700K – 3500K – 5000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, Daljinsko upravljanje, CCT |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Pesak Crna, Zlatna |
| Dimenzije | Ø50×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9756717 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ODREY 9756717 – Moderna LED viseća lampa sa daljinskim upravljanjem, dimljenjem i CCT. Od aluminijuma i akrila. Prečnik 50 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























