







Nova Luce Visilica SHELL 9695248
13.016,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 99 lm |
| Snaga | 7W |
| Temperatura boje | 3000K |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak crna i zlatna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×200 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9695248 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























