







Nova Luce visilica SIRMOS 9088131
32.080,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1608 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 30W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Šampanj Zlatna, Pesak Crna |
| Dimenzije | 150×6×212,4 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9088131 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica SIRMOS 9088131 – Dugačka aluminijumska LED visilica sa dimovanjem, 30W i toplim svetlom. Ekskluzivni dizajn u zlatnoj i crnoj boji.


























