







Nova Luce visilica VELOR 9236700
9.700,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 (Sijalica je isključena) |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Zadimljena |
| Dimenzije | Ø18×240cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9236700 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica VELOR 9236700 – Minimalistička crna viseća lampa sa zadimljenim staklenim abažurom, idealna za prostrane prostore sa visokim plafonima

























