









Nova Luce visilica VETRO 910623
17.510,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4275 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 37W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat zelena |
| Materijal difuzora | Akril |
| Dimenzije | Ø500×1200 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 910623 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica VETRO 910623 LED 4275 lm, 3000K, 37W, aluminijumsko kućište, mat zelena, akril difuzor, Ø500×1200 mm, IP20, 3 godine garancije.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5


























