





Ugradna lampa OIA LED
4.583,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | OIA LED 9103 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1 w |
| Lumen | 45lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina za ugradnju | 6,2 cm |
| Širina za ugradnju | 3,7 cm |
| Dubina | 5 cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9103 Kategorije: Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta 3.360,00 RSD Originalna cena je bila: 3.360,00 RSD.3.050,00 RSDTrenutna cena je: 3.050,00 RSD.
Podna lampa Milano 30cm
0 out of 5
Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta 5.560,00 RSD Originalna cena je bila: 5.560,00 RSD.4.940,00 RSDTrenutna cena je: 4.940,00 RSD.
Podna lampa Milano 80cm
0 out of 5




























