



Podna lampa PASTERI
11.230,00 RSD
| Brend | Eglo |
| Dimenzije: | |
| Visina | 1575mm |
| Fi | 280mm |
| Fi baze | 230mm |
| Težina | 4.391kg |
| Grlo | E27 |
| Maksimalna jačina | 1x60w |
| Paljenje | nožni prekidač |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 95167 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5


























