





Podna lampa PATHWAY LED
32.933,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | PATHWAY LED 9125 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 36w |
| Lumen | 3600 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 310cm |
| Širina | 37cm |
| Materijal | aluminijum/nerđajuci čelik |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
Šifra proizvoda: 9125 Kategorije: Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.790,00 RSD Originalna cena je bila: 1.790,00 RSD.1.450,00 RSDTrenutna cena je: 1.450,00 RSD.
Zidna lampa antracit 2xGU10
0 out of 5
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.1.140,00 RSDTrenutna cena je: 1.140,00 RSD.
Zidna lampa antracit 1xGU10
0 out of 5
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.850,00 RSDTrenutna cena je: 850,00 RSD.
Zidna lampa bela 1xGU10
0 out of 5




























