



Plafonjera LUNA 324 31W 3u1 siva
10.020,00 RSD
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K – 5700K |
| CRI | ≥80(Ra) |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Siva |
| Snaga | 31W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Životni vek | 30 000 h na 25° C |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200222 Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5



























