-20%




Podna lampa Pegaz
100.950,00 RSD Originalna cena je bila: 100.950,00 RSD.80.760,00 RSDTrenutna cena je: 80.760,00 RSD.
| Brend | HiLUX |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 23W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne informacije | Prekidač na kablu |
| Materijal kućišta | Polirezin |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Platno |
| Boja abažura | Crna, zlatna |
| Dimenzije | 1800×480×600 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: NL01-00104 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Dominantna lepota! Podna lampa Pegaz u crnoj boji sa moćnim svetlom postaje centralni fokus enterijera—grandiozan spoj stila i funkcije.
Brand
HiLUX
Dominantna lepota! Podna lampa Pegaz u crnoj boji sa moćnim svetlom postaje centralni fokus enterijera—grandiozan spoj stila i funkcije.
























