





REDO visilica Vance 01-3737
68.800,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3662 lm |
| Boja svetlosti | 2700K-4000K-5000K |
| Snaga | 35W+35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, Daljinsko upravljanje |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Bež |
| Dimenzije | Ø655×1500 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-3737 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
REDO visilica Vance 01-3737 – LED visilica sa dimerom, daljinskim i podesivom bojom svetlosti. Snaga 70W, 3662 lm, aluminijum i akril.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5

























