







Rozetna GAMA 1×GU10 krug bela
750,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Način montaže | Nadgradna |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø55×102 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Rozetna GAMA 1×GU10 krug bela – Nadgradna bela aluminijumska rozetna lampa sa jednim GU10 grlom, snage do 35W. Dimenzija Ø55×102 mm, IP20 i garancija 2 godine.
Brand
Braytron
Braytron je međunarodni brend specijalizovan za rasvetu, sa 15 godina iskustva u proizvodnji i distribuciji visokotehnoloških rešenja za osvetljenje na četiri kontinenta. Kao premium brend, Braytron je razvijen u saradnji sa stručnjacima iz oblasti energetske efikasnosti, fokusirajući se na dizajn, proizvodnju i distribuciju svih vrsta energetski efikasnih proizvoda za osvetljenje, prvenstveno LED rešenja.
Instagram+3LinkedIn+3BRAYTRON+3 Braytron proizvodi su sertifikovani prema standardima CE, RoHS, EMC, Dekra, EAC i TÜV. Koriste visokokvalitetne LED čipove i komponente od renomiranih dobavljača kao što su Bridgelux, Philips, Sharp, Citizen, Meanwell i Tridonic. Svi proizvodi se proizvode nakon opsežnih istraživanja i testiranja kako bi se osigurala energetska efikasnost i pristupačnost.
LinkedIn+2BRAYTRON B2B+2Global Lighting Forum+2
BRAYTRON B2B+2Global Lighting Forum+2LinkedIn+2 Kompanija posluje sa fabrikama u Rumuniji i Turskoj, opremljenim savremenim proizvodnim linijama i naprednim istraživačko-razvojnim centrom. Od 2017. godine, Braytron ima proizvodnu bazu i skladište u Bukureštu, Rumunija, omogućavajući isporuku kupcima u Evropi u roku kraćem od jedne sedmice.
Global Lighting Forum Asortiman proizvoda obuhvata širok spektar LED rasvete i dodatne opreme, uključujući zidne lampe, LED panele, industrijsku rasvetu, spoljašnju rasvetu i još mnogo toga. Braytronovi proizvodi se mogu pronaći u različitim građevinskim projektima širom Evrope i Bliskog Istoka.
ultralight.bg Braytron teži da bude među globalnim liderima u napretku i distribuciji LED tehnologije, stalno prateći nove inovacije i implementirajući ih u svoj proizvodni asortiman.
Rozetna GAMA 1×GU10 krug bela – Nadgradna bela aluminijumska rozetna lampa sa jednim GU10 grlom, snage do 35W. Dimenzija Ø55×102 mm, IP20 i garancija 2 godine.
Povezani proizvodi
Nagradne, Rozetne 1.425,00 RSD Originalna cena je bila: 1.425,00 RSD.1.250,00 RSDTrenutna cena je: 1.250,00 RSD.
Rozetna valjak belo-crna GU10
0 out of 5




























