



Ubodna lampa SPIKE LED
6.561,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | SPIKE LED 9100 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 3W |
| Lumen | 115lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 18,5cm |
| Širina | 5cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
Šifra proizvoda: 9100 Kategorije: Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.790,00 RSD Originalna cena je bila: 1.790,00 RSD.1.450,00 RSDTrenutna cena je: 1.450,00 RSD.
Zidna lampa antracit 2xGU10
0 out of 5
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.1.140,00 RSDTrenutna cena je: 1.140,00 RSD.
Zidna lampa antracit 1xGU10
0 out of 5
Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta 4.450,00 RSD Originalna cena je bila: 4.450,00 RSD.4.010,00 RSDTrenutna cena je: 4.010,00 RSD.
Podna lampa Milano 50cm
0 out of 5




























