-31%








Spot SAMBATELLO 900383 EGLO
5.060,00 RSD Originalna cena je bila: 5.060,00 RSD.3.510,00 RSDTrenutna cena je: 3.510,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Grlo 2×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik, Drvo |
| Boja kućišta | Crna, Brušeno Mesingana |
| Dimenzije | 260×280×480 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 900383 Kategorije: Dekorativna rasveta, Spotovi
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























