



Stona lampa Omeo Sand White – 01-2212
11.370,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 680 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4500K – 6500K |
| Snaga | 5,5W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, CCT |
| Boja kućišta | Pesak bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-2212 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5

























