-20%




Stona lampa Sofos Remote
22.200,00 RSD Originalna cena je bila: 22.200,00 RSD.17.760,00 RSDTrenutna cena je: 17.760,00 RSD.
| Brend | nordlux |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 600 lm |
| Boja svetlosti | 2u1 |
| Snaga | 6W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne informacije | CCT(2), baterija, daljinsko upravljanje |
| Materijal kućišta | Polirezin |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal difuzora | Polikarbonat |
| Boja difuzora | Bela |
| Dimenzije | 530×250 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: NL01-00116 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Personalizujte atmosferu! Stona lampa Sofos Remote vam omogućava kontrolu tona i intenziteta svetla—stil i funkcionalnost u savršenoj ravnoteži.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5



























