



Stona lampa Sophie Sand White – 90313
10.120,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 203 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 2,5W |
| Napajanje | 3,7V DC |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, baterija(Li-ion, 2200mAh) |
| Boja kućišta | Pesak bela |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 90313 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5



























