



Stona lampa Tao Matt Cobalt Blue – 90335
14.030,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 215 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 2,5W |
| Napajanje | 3,7V DC |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, baterija(Li-ion, 4.400 mAh) |
| Boja kućišta | Mat tamno plava |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 90335 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
























