







LED plafonjera Blade 45w 1,2m 3u1
8.510,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 4650 lm |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| CRI | >80 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Drvo |
| Snaga | 45W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Životni vek | 20 000 h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BH16-08287 Kategorije: Led Svetiljke, Linijske svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Led strele, Led Svetiljke 830,00 RSD Originalna cena je bila: 830,00 RSD.747,00 RSDTrenutna cena je: 747,00 RSD.
Led strela 11w 6500k
0 out of 5



























