





Ugradna rozetna TETRA IP54 krug bela
580,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Grlo 1xGU10 |
| Snaga po grlu | Max. 35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kučišta | Aluminijum |
| Boja kučišta | Bela |
| Dimenzije | ⌀89×35 mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
Šifra proizvoda: BH03-02100 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta, Ugradne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
Opis
Rozetna TETRA IP54 krug bela za GU10 sijalicu. Vodootporna, pogodna za kupatila, hodnike i vlažne prostore.
Rozetna TETRA IP54 krug bela za GU10 sijalicu. Vodootporna, pogodna za kupatila, hodnike i vlažne prostore.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5






















