-10%








Ventilator 56035 EDI EGLO
7.600,00 RSD Originalna cena je bila: 7.600,00 RSD.6.840,00 RSDTrenutna cena je: 6.840,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Jačina svetlosti | 470 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga sijalice | 4.9W |
| Snaga | Max. 40W + 62W(AC) |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Dodatne funkcije | Promenljiva elisa, potezni prekidač, promena smera okretanja |
| materijal kučišta | Čelik, drvo |
| Boja kučišta | Saten nikl, drvo |
| Dimenzije | Ø1066×415 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godina |
Šifra proizvoda: 56035 Kategorija: Ventilatori
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Plafonski ventilator sa svetlom, drvenim elisama i letnjim/zimskim režimom. Prečnik 106,6 cm – idealan za prostorije od 13 do 20 m².
Povezani proizvodi
Ventilatori 12.350,00 RSD Originalna cena je bila: 12.350,00 RSD.11.115,00 RSDTrenutna cena je: 11.115,00 RSD.
Plafonski LED ventilator FV2001-50 Smart
0 out of 5
Ventilatori 30.170,00 RSD Originalna cena je bila: 30.170,00 RSD.25.100,00 RSDTrenutna cena je: 25.100,00 RSD.
Nova Luce ventilator DELL 9952330
0 out of 5
Ventilatori 17.710,00 RSD Originalna cena je bila: 17.710,00 RSD.15.940,00 RSDTrenutna cena je: 15.940,00 RSD.
Ventilator 35078 BALLINA EGLO
0 out of 5




























