

Podna lampa VISERBELLA
11.510,00 RSD
| Brend | Eglo |
| Dimenzije: | |
| Visina | 1585mm |
| Fi | 280mm |
| Fi baze | 230mm |
| Težina | 4.674kg |
| Sijalica: | |
| Grlo | E27 |
| Maksimalna jačina | 1x60w |
| Paljenje | nožni prekidač |
| Napon | 220-240v |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 97647 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
























