-20%






Visilica 97674 CONCESSA EGLO
9.990,00 RSD Originalna cena je bila: 9.990,00 RSD.8.040,00 RSDTrenutna cena je: 8.040,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Grlo 4×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 60W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik, Tkanina |
| Boja kućišta | Siva |
| Dimenzije | 1500×160×940 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 97674 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Visilica 97674 CONCESSA EGLO – Elegantna viseća lampa sa 4 grla E27, izrađena od čelika i tkanine u sivoj boji. Dimenzije 1500mm, IP20 zaštita.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5



























