

Visilica CANDELA – Art.01-1819
18.530,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 8W |
| Boja svetlosti | 3000 cm |
| Jačina svetlosti | 624 lm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Visina | 140 cm |
| Boja | Zlatna |
Šifra proizvoda: 01-1819 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5


























