

Visilica CODY – Art.01-3289
19.270,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 11W |
| Visina | 154 cm |
| Fi | 18cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja svetla | 3000K |
| Jačina svetlosti | 890lm |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-3289 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5


























