

Visilica CODY – Art.01-3290
74.260,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 28W |
| Visina | 150 cm |
| Fi | 25cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja svetla | 3000K |
| Jačina svetlosti | 2700lm |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-3290 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























