

Visilica CONFUSIO – Art.01-3256
45.240,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | E14 |
| Snaga | 3x max 28W |
| Visina | 137cm |
| Fi kugle | 15cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Zlatna, bela |
| Garancija | Dve godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-3256 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























