

Visilica CONFUSIO – Art.01-3259
62.110,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | E14 |
| Snaga | 5x max 28W |
| Visina | 137cm |
| Fi kugle | 15cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Crna, bela |
| Garancija | Dve godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-3259 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
























